0312 335 80 22 7x24 Saat Açık

Parsiyel Taşımacılık

evden eve nakliyat

Parsiyel Eşya Taşımacılığı

Parsiyel eşya taşımacılığı diğer bir adı ile parça eşya taşımacılığı alanı içerisinde sizlere Aydeniz Nakliyat olarak kusursuzca tüm Türkiye geneline şehir içi, şehirler arası profesyonel eleman kadromuz ve son model taşımacılık araçlarımız ile kusursuz olarak hizmet vermekteyiz.

Parça ev, ofis eşya taşımacılığı günümüz koşullarında oldukça rağbet gören bir hizmet türüdür. Müşterilerimizin sıklıkla tercih etmiş olduğu bu hizmet alanı içerisinde müşterilerimizin ekonomik boyutlar ile hizmet alabilmesi için güzergah yönümüzde olan eşyaların yanına katılarak hesaplı bir biçimde taşımacılığını sağlamaktayız. Bu sayede ekonomik olarak eşyalarınız taşınabiliyor.

Taşımacılık hizmeti öncesinde müşterilerimize ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmetimiz sayesinde hiçbir sorun aksilik oluşmadan Türkiye il sınırları içerisinde her istediğiniz adrese kolaylıkla taşımacılığını sağlamaktayız.

Parsiyel Taşımacılık hizmetinin asıl avantajlarından bahsetmek gerekirse eşyalarınız araca ilk olarak eşyalarınızı en son aracımıza yüklerken, en son indirilecek müşterimizin eşyalarını ilk önce aracımıza yüklüyoruz. Ayrıca eşyaların taşınması öncesinde yaptığımız detaylı ekspertiz çalışması sayesinde, müşterilerimizin eşyaların herhangi bir karışıklığın meydana gelmemesini sağlayarak hem çok daha ekonomik hem de çok daha kaliteli bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Diğer nakliye hizmetlerimizde olduğu gibi her bir eşyanızın niteliğine uygun olan paketleme ürünüyle ambalajlamalarını dikkatlice gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede eşyalarınızın dış etkenlere karşı en iyi şekilde korunmasını sağlıyoruz.

Parça eşyalarınızın taşımacılığında artık çok yüksek maliyetlerde çıkan taşıma fiyatlarından kurtulmanız için tasarlamış olduğumuz bir hizmet türüdür. Bu hizmet ile bekar eşyası, çeyiz eşyası, öğrenci eşyası vb. türdeki eşyaların taşımacılığında oldukça rahatlık ile taşıyabileceğimiz gibi teknolojik ekipmanlar ve birinci sınıf kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri ile kusursuzca nakliyesini yapmaktayız.