0312 335 80 22 7x24 Saat Açık

Ücretsiz Ekspertiz

evden eve nakliyat

Ücretsiz Danışmanlık

Nakliyat ve taşıma sürecinin en profesyonel boyutta geçmesi ve taşınma gününde hiçbir sorun oluşmaması bakımından tüm hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmetimizi uygulamaktayız. Bu süreç sayesinde tüm işlemlerin sorunsuz geçmesi ve mükemmel olması bakımından sağlanmaktadır.

Herhangi bir yük taşımacılığının yapıldığında muhakkak eşyaların bakılması ve ekspertiz işlerinin yapılması gerekmektedir. Eksper eşyalarınızda yükün miktarını, ağırlığını, kullanılacak ambalajlama malzemelerini, araç durumunu, eşyaların gideceği yol güzergahı gibi detayların incelemesi yapar. Yani kısaca taşıma planının her detayı hakkında inceleme yapıldığı süreçtir.

Aydeniz Nakliyat olarak alanında uzman personelimiz ile Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir.Eksper personellerimiz ile gün içerisinde firmamızı aradıktan sonra eşyalarınızın incelenmesi yapılır. Sizin tek yapmanız gereken firmamızı gün içerisinde aramanızdır.

Bu hizmet ayrıcalık gerektiren bir hizmet türü değildir. Ekspertiz hizmeti tüm taşıma şirketleri tarafından sunulması gereken bir hizmet türüdür. Dışarıdan bakıldığı zaman ayrıcalıklı bir hizmet olarak görülmemelidir.

Eksperin evinize gelmesindeki fayda ise eşyaların tek tek görülüp uygun ambalaj malzemelerinin seçilmesi, kaç kişilik personel çalıştırmak gerektiğini, kullanılacak asansör ve araç ekipmanları ile eşyalarınızın kusursuzca taşınmasını sağlayacaktır. Her zaman sistematik bir şekilde hizmetlerin tümünü uygulayıp hareket haline geçiriyoruz.

Ücretsiz olarak ekspertiz talebinde bulunmak için firmamızı arayabilirsiniz. Aradıktan ve eksperimiz geldikten sonra size en uygun fiyat teklifini yerinde yapar. Anlaşma sağlanması durumunda nakliyat tarihi ve saati belirlenir ve karşılıklı sözleşme imzalanır. Sizlerde kurumsal taşımacılığın ayrıcalığını ve keyfini almak istiyorsanız bize günün her saati ulaşabilirsiniz.